Produkty marki:

 

MAREK STANISŁAWSKI
Kierownik Sklepu

Od prawie 10 lat pracuję na stanowisku Kierownika Centrum dr Seidla w Łodzi. Praca, którą wykonuję jest dla mnie nie tylko wyzwaniem ale i dużą przyjemnością. Każdego dnia staram się o jak najlepsze funkcjonowanie Centrum dla dobra naszych Klientów i Pacjentów. Kocham zwierzęta, dlatego w moim życiu nie mogło zabraknąć czworonożnego towarzysza. Jestem dumnym właścicielem owczarka niemieckiego - Tigera.

 

Jolanta Stolarek
Zastępca Kierownika Sklepu

Ukończyłam szkołę ekonomiczną. Przez kilka poprzednich lat pracowałam w hurtowni zoologicznej. Gdy nadarzyła się okazja podjęcia pracy w Centrum dr Seidla  w sklepie zoologicznym nie zastanawiałam się ani przez chwilę.  Wiedziałam, że świat zwierząt jest dla mnie. Praca z ludźmi, którzy kochają zwierzęta jak ja jest wspaniała.
W 2008 przygarnęliśmy z rodziną, prawie roczną, suczkę i daliśmy jej piękne imię - Yoko. Jest pełna miłości do ludzi i daje nam wiele radości i szczęścia. Nie wyobrażamy sobie już bez niej dnia.
Wcześniej przez kilkanaście lat w domu mieszkały  z nami mądre, kochane szczurki.

 

JUSTYNA STACHLEWSKA
Sprzedawca

Ukończyłam Technikum nr. 19 w Łodzi (klasa o profilu weterynaryjnym). W Centrum dr Seidla pracuję od grudnia 2018 r. Nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt. Do mojego życia dużo radości wnosi Sara - kudłaty kundelek, którego wraz z moją rodziną adoptowaliśmy ze schroniska. Opiekuję się też kotem, trzema szynszylami i skorpionem.

 

ANNA WOJTCZAK
Kierownik Gabinetu

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynarii na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zajmuję się leczeniem chorób wewnętrznych oraz chirurgia miękką. Po studiach uczestniczyłam w wielu szkoleniach i sympozjach naukowych pogłębiając wiedzę dla dobra małych pacjentów. O weterynarii marzyłam już od szkoły podstawowej. Jestem lekarzem weterynarii z zamiłowaniem do "charakternych" kotów. Prywatnie  mama dwóch psów i sześciu kotów. Angażuję się również w pomoc kocim maluchom oczekującym adopcji zapewniając im dom tymczasowy.

 

EWA ANDRZEJCZAK
Lekarz Weterynarii

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 
Zajmuję się leczeniem chorób wewnętrznych oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne. Regularnie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i sympozjach. Moją pasją zawodową jest dermatologia oraz diagnostyka laboratoryjna. Leczę małe ssaki i zajęczaki. Wolny czas spędzam na basenie lub na rowerowych wycieczkach. Prywatnie wraz z mężem mamy pod opieką trzy kotki i kocura.

 

PATRYCJA PACH
Lekarz Weterynarii

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 
Jestem lekarzem internistą z zamiłowaniem do diagnostyki obrazowej. Lubię pracę z wymagającymi pacjentami.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja strony: 27.01.2020
Polityka Cookies   Polityka Prywatności