Produkty marki:

 

MAREK STANISŁAWSKI
Kierownik Sklepu

Od prawie 10 lat pracuję na stanowisku Kierownika Centrum dr Seidla w Łodzi. Praca, którą wykonuję jest dla mnie nie tylko wyzwaniem ale i dużą przyjemnością. Każdego dnia staram się o jak najlepsze funkcjonowanie Centrum dla dobra naszych Klientów i Pacjentów. Kocham zwierzęta, dlatego w moim życiu nie mogło zabraknąć czworonożnego towarzysza. Jestem dumnym właścicielem owczarka niemieckiego - Tigera.

 

Jolanta Stolarek
Zastępca Kierownika Sklepu

Ukończyłam szkołę ekonomiczną. Przez kilka poprzednich lat pracowałam w hurtowni zoologicznej. Gdy nadarzyła się okazja podjęcia pracy w Centrum dr Seidla  w sklepie zoologicznym nie zastanawiałam się ani przez chwilę.  Wiedziałam, że świat zwierząt jest dla mnie. Praca z ludźmi, którzy kochają zwierzęta jak ja jest wspaniała.
W 2008 przygarnęliśmy z rodziną, prawie roczną, suczkę i daliśmy jej piękne imię - Yoko. Jest pełna miłości do ludzi i daje nam wiele radości i szczęścia. Nie wyobrażamy sobie już bez niej dnia.
Wcześniej przez kilkanaście lat w domu mieszkały  z nami mądre, kochane szczurki.

 

MARTA GAWEŁ
Sprzedawca

Aktualnie kontynuuję naukę na kierunku technik weterynarii na Akademii Zdrowia w Łodzi. Zainteresowanie i miłość do zwierząt już w dzieciństwie przekazali mi rodzice: mama, z którą opatrywałam ranne zwierzaki, i tata – z zapałem obserwujący wszelkie ptaki od szpaków po papugi. W Centrum dr Seidla pracuję od stycznia 2015 roku, stykając się na co dzień z przesympatycznymi właścicielami przeróżnych zwierząt. Szczery uśmiech oraz gotowość do służenia radą i pomocą są moją dewizą. W wolnych chwilach podbijam świat z moimi trzema kocimi towarzyszami, królami dachów: pręgowanym Antkiem, czarnym Lucyferem oraz perską księżną Nirvaną)

 

ANNA WOJTCZAK
Kierownik Gabinetu

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynarii na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zajmuję się leczeniem chorób wewnętrznych oraz chirurgia miękką. Po studiach uczestniczyłam w wielu szkoleniach i sympozjach naukowych pogłębiając wiedzę dla dobra małych pacjentów. O weterynarii marzyłam już od szkoły podstawowej. Jestem lekarzem weterynarii z zamiłowaniem do "charakternych" kotów. Prywatnie  mama dwóch psów i sześciu kotów. Angażuję się również w pomoc kocim maluchom oczekującym adopcji zapewniając im dom tymczasowy.

 

EWA ANDRZEJCZAk
Lekarz Weterynarii

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 
Zajmuję się leczeniem chorób wewnętrznych oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne. Regularnie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i sympozjach. Moją pasją zawodową jest dermatologia oraz diagnostyka laboratoryjna. Leczę małe ssaki i zajęczaki. Wolny czas spędzam na basenie lub na rowerowych wycieczkach. Prywatnie wraz z mężem mamy pod opieką trzy kotki i kocura.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja strony: 27.09.2019
Polityka Cookies   Polityka Prywatności